top of page

REGULAMIN

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,

W procesie produkcji wykorzystujemy bardzo często drewno pozyskane z elementów konstrukcyjnych budowli, które mają swoją historię, ale z przyczyn obiektywnych nie mogą być już użytkowane. W ten sposób niejako przedłużamy ich życie, niemniej mamy świadomość, że czas zostawił na nich swój odcisk. Ten ślad, który nie umniejsza właściwości praktycznych mebli, jest też też często widoczny w nich samych. Jesteśmy przekonani, że zamawiając u nas meble macie Państwo świadomość i zgodę na taki stan rzeczy.

Od początku naszej działalności niezmiennie cieszy nas i inspiruje możliwość współtworzenia z Państwem oryginalnych projektów mebli. Oczywiście dokładamy wszelkich starań by w sposób najlepszy z możliwych zaspokoić Państwa oczekiwania zgłaszane przy zamawianiu mebli. Także po realizacji zamówienia stawiamy się do Państwa dyspozycji, pozostając otwarci na uwagi czy nowe sugestie. 

Prosimy jednak o przemyślane decyzje o zakupie i jak najpełniejsze informacje co do Państwa oczekiwań i specyfikacji zamówienia. Czasami musimy wybrać między wymiarem a formą i ze względów estetycznych wybieramy formę dlatego ostateczny wymiar mebla może się nieznacznie różnić od ustalonych wymiarów.

Poczucie rzetelności nakazuje nam bowiem lojalnie Państwa uprzedzić, że Art. 38. ust. 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta stanowi, iż prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta.

Przed złożeniem zamówienia Kupujący powinien zapoznać się z niniejszym regulaminem:

 

Wszystkie nasze meble wykonujemy ręcznie w duchu zero waste. Publikowane przez nas zdjęcia mają charakter poglądowy gdyż  usłojenie oraz odcień desek są unikatowe i mogą różnić się w zależności od każdej nowej partii drewna. Sęki, miejscowe szczeliny, ubytki, przetarcia czy nierówności są wynikiem pracy ręcznej przy użyciu naturalnych surowców i nie stanowią o wadzie produktu. Drewno jest materiałem, żywym, który przez lata pracuje i jego charakterystyczną cechą jest pęcznienie oraz kurczenie w zależności od warunków atmosferycznych. Chcąc temu zapobiec rekomendujemy utrzymywanie stałego klimatu pomieszczeń, oraz nawilżanie ich zwłaszcza w sezonie grzewczym. 

 

Meble wykonujemy na zamówienie, dlatego wycena zależna jest od indywidualnych parametrów. W celu wyceny proszę podać wymiary danego mebla: wichaistermeble@gmail.com

Gotowe meble można odebrać osobiście w naszej stolarni w Woli Filipowskiej lub zamówić usługę transportu. 

W przypadku osobistego odbioru zamówienia koniecznym jest ustalenie dokładnego terminu odbioru. Kupujący jest informowany przez Sprzedającego o dokładnym terminie dostawy z wyprzedzeniem.

bottom of page